Jdi na obsah Jdi na menu

Velkoformátový tisk

20. 11. 2012

Tisk v nadstandardních A1 formátech ve špičkové kvalitě používaných médií Ilford, Harman by Hahnemühle a Fomei a nejnovější velkoformátové tiskárny EPSON Stylus Pro 7890. Materiály na které tisknu nepatří mezi nejlevnější ale zato patří mezi ty nejkvalitnější co jsou v současnosti na trhu! Kombinace tiskárny EPSON Stylus Pro a médií Ilford, Harman by Hahnemühle a Fomei vám garantují světlostálost, a nádherné, živé barvy, které vydrží desítky let bez vyblednutí (na rozdíl od běžných, levných médií, která sou dnes běžně používána)!


Pokud máte ve svém portfoliu snímky, jimž chcete vdechnout život v papírovém provedení a potěšit jimi své blízké nebo zkrášlit váš byt - a zároveň chcete mít snímky, které vydrží věky - s důvěrou se na mne obraťte. Z vašich dat vytěžím maximum a zaručuji výsledek, se kterým budete nadmíru spokojeni!

 

Média pro běžné použití

 

ILFORD Galerie Smooth Gloss G290 - luxusní fotografické lesklé RC médium s voděodolným potahem. Poskytuje excelentní výsledky, dokonalé v jasu a kontrastu obrazu pro technicky bezvadné fotografie všech žánrů.

ILFORD Galerie Smooth Pearl P290 - luxusní voděodolný pearl papír vhodný pro portrétní i uměleckou fotografii. RC podložka a jedinečný polev typu „lumina“ patentovaný firmou ILFORD přispívá k vysokému archivačnímu potenciálu. Reprodukce na Smooth Pearl P290 stanovuje kvalitativní vrchol mezi všemi pearl RC médii na trhu.

Ilford OmniJet Satin S250 - RC médium s konvenčním polomatným voděodolným povrchem vhodné pro technickou, portrétní i všeobecnou fotografii. Vhodný též coby "proofing paper" či luxusní kartografický materiál. Fotografové jej řadí k nejoblíbenějším substrátům k následné laminaci a kašírování (Satin S250 má pro tyto účely „tu správnou“ gramáž a elasticitu). Toto médium je také vyhledáváno všemi, co vyrábějí fotoknihy a kalendáře.

Fomei PRO Lustre L205 (FLPL) - fotografický inkjet papír s RC podložkou a lícní nanoporézní vrstvou s atraktivní lustre strukturou. Vhodný pro technickou fotografii, výrobu výstavních panelů nebo pro reprodukci fotografických obrazů vč. úloh, na které jsou kladeny nejvyšší požadavky. Lustre struktura patří spolu s "pearl" a "velvet" strukturou k nejoblíbenějším povrchům mezi fotografickými RC médii a i díky tomu je velmi atraktivní též bez laminace.

 

Média pro ty nejnáročnější / profesionální tisk

 

Ilford Gold Fibre Silk 310 - jedinečný barytový papír s obrovským rozsahem denzit a barev. I přes unikátní jemnou texturu poskytuje naprosto výjimečnou hranovou ostrost, kterou nelze najít u žádného jiného druhu inkjet média. Je to dáno použitím high-end vláken ve vrstvě přijímající inkoust. Krémově bílý (barevně neutrální, bez nádechu), neobsahuje optické zjasňovače (chemická bělidla - která se časem odpařují a v důsledku toho médium celkově "bledne"). Perfektní pro dlouhodobou archivaci fotografií.

HARMAN by Hahnemühle Gloss Baryta Warmtone 320 - pravý barytový papír vyrobený ze 100% alfa-celulózy (buničiny), s krémově bílým, hladkým a lesklým povrchem. Harman a Hahnemühle - dva renomovaní vývojáři médií pro digitální tisk - společně vytvořili jedno z nejlepších médií pro sofistikovaný fine art tisk. Neobsahuje žádné chemické přísady, čímž dosahují maximálního archivačního potenciálu.

Fomei Fine Art Impression - umělecký akvarelový materiál se středně hrubou (přírodní) texturou. Vhodný pro barevnou i černobílou fotografii, uměleckou grafiku a reprodukce. Vysoká gramáž (310 g/m2) a zejména tloušťka (0,46 mm) podtrhuje originálnost materiálu typu Fine Art.

HARMAN by Hahnemühle Gloss Art Fibre Warmtone - inkjet médium vyrobené ze 100% alfa-celulózy (buničiny), má velmi jemně texturovaný lesklý povrch s teple bílým odstínem a gramáž 300 g/m2. Gloss Art Fibre Warmtone nabízí skrze svůj teplý tón a jemně hrubý lesklý povrch svérázný výrazový prostředek.

HARMAN by Hahnemühle Canvas 450 - „digitální“ plátno z polyesteru a bavlny. Tato směs tkanin upoutá zcela jedinečnou strukturou. Ideální médium pro tisky napínané na rám. Mezi přednosti média patří široký tonální rozsah a hluboká čerň, okamžité schnutí inkouskt, voděodolnost, kompatibilita s dye-base i pigmentovými inkousty a samozřejmě excelentní archivační potenciál. Výtisky na "plátno" mají naprosto jedinečný a exkluzivní vzhled!

   

Pro více informací mne kontaktujte zde