Jdi na obsah Jdi na menu

FineArt

 

Příspěvky

Velkoformátový tisk

20. 11. 2012

tiskove-sluzby_img5_m.jpgTisk v nadstandardních A1 formátech ve špičkové kvalitě používaných médií Ilford, Harman by Hahnemühle a Fomei a špičkové velkoformátové tiskárny EPSON Stylus Pro 7890. Materiály na které standardně tisknu nepatří mezi nejlevnější ale zato patří mezi ty nejlepší, nejodolnější a nejbrilantnější co jsou v současnosti na trhu! Kombinace tiskárny EPSON Stylus Pro a médií Ilford, Harman by Hahnemühle a Fomei garantují světlostálost, a nádherné, živé barvy, které vydrží desítky let bez vyblednutí (na rozdíl od běžných, levných médií, která sou dnes běžně používána)! Nenabízím a ani nikdy nebudu levné produkty a služby nevalné kvality! Ale zato garantuji prvotřídní, jedinečné fotoobrazy a velkoformátové fotografie za rozumnou cenu!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: FineArt

Laminace a kašírování

19. 11. 2012

tiskove-sluzby_img4_m.jpgPro uchování perfektního vzhledu, barevné stálosti i odolnosti vůči okolním vlivům (prach, vlhkost, sluneční světlo), slouží zalaminování vašich velkoformátových snímků speciální fólií (laminem). Ta bezpečně zajistí, že budou vaše snímky vypadat i za několik desítek let stejně jako v den, kdy jste si je nechali vytisknout a zalaminovat. Používám standardně nejlepší materiály od špičkového výrobce v oboru - Drytac. Začínám u špičkového pololesklého lamina, které se výborně hodí pro širokou škálu tiskových médií a garantuje reprezentativní tisky, s nimiž budete maximálně spokojeni. Pro exkluzivní vzhled vašich velkoformátových snímků můžete zvolit také lamino "Canvastex" - imitující plátno...

 
Celý příspěvek
| Rubrika: FineArt

Fotoobrazy a rámy

18. 11. 2012

tiskove-sluzby_img6_m.jpgFotografie v běžném rámu je dnes již standard... zalaminovaná fotografie na KAPA desce má své kouzlo ale možná máte pocit, že tomu stále ještě něco málo chybí... A máte pravdu! Co takhle fotografie nalepená na KAPA desku a navíc vsazena do luxusního aluminiového rámu? To už je jiná že?!

A pojďme ještě dále - pro opravdové fajnšmekry nabízím tisk na exkluzivní plátno (canvas) a poté vypnutí na dřevěný rám (který zde slouží jako vnitřní výztuha). Takové snímky jsou zcela jedinečné, famózní, dokonalé!... Jde o vrchol, kam až se dá v oblasti velkoformátového tisku zajít. Vlastně už se ani tak nejedná o snímky jako spíše exkluzivní obrazy (ála cenná "plátna" starých mistrů)...

 
Celý příspěvek
| Rubrika: FineArt

Materiály a postupy

17. 12. 2011

tiskove-sluzby_img5_m.jpgToužíte po tom mít - ať už doma či v kanceláři, reprezentativní velkoformátové fotografie? Už Vás nebaví fotolaby ani dávání svých krásných snímků všanc laxnímu personálu či plně automatickým kioskům? Formáty A4 jsou již pro Vás příliš fádní a nedostačující? Tak proč ne profesionální velkoformátový tisk fotografii na špičková média až do velikosti A1 (šíře 61 cm), nejnovější technologické postupy, vysoká kvalifikace a dlouholetá praxe? 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: FineArt