Jdi na obsah Jdi na menu

Začínáme s DSLR Canon

 

Pořídili jste si digitální zrcadlovku, konkrétně Canon model? Možná jste trochu rozhozeni všemi těmi čudlíky, funkcemi a možnostmi nastavení, že?! Žádnou paniku, pořád máte na výběr: bud'to svou novou DSLR ochočíte sami nebo Vám s tím rád pomůžu! Vysvětlím jak to vlastně funguje, seznámíte se se základními principy (expozice, ostření), stejně jako se specifikami digitální fotografie (šum, barvy, dynamický rozsah). To vše na interaktivním kurzu, který je nabitý informacemi ale především praxí - fotografováním!...

Na tomto semináři se tedy budeme podrobně věnovat pouze modelům Canon. Daný kurz se zabývá nejčastěji modely EOS 1100D, 100D, 550D, 600D, 650D, 60D, 70D, 6D, 7D... a další... s tím, že samozřejmě individuálně doplňuji majitelům jiných modelů informace o drobných rozdílech v ovládání a postupech.

 

tch_foto_550d_10.jpg

 

Lektorování se intenzivně věnuji již více než 6 let a mohu nabídnout jak široké technické znalosti, tak i bohaté zkušenosti s potřebami a problémy běžných fotoamatérů. Proto se nemusíte bát nesrozumitelnosti či přílišné odbornosti výkladu. Seminář je postaven na interaktivní diskuzi, řešení vašich konkrétních potřeb a zejména na názorných cvičeních.

 

 

vyber_tkcan_2.jpg

 

Co Vás čeká?

 

  • Seznámení s hlavními ovládacími prvky vaší DSLR
  • Vysvětlení nejdůležitějších funkcí a základních nastavení fotoaparátu
  • Tipy a triky pro každodenní používání právě vaší DSLR
  • Praktická cvičení
  • Interaktivní diskuze o problémech i fotografií pořízených v rámci kurzu.
  • Po předběžné dohodě s lektorem možnost individuálních konzultací (na závěr kurzu) libovolných snímků účastníků (max. 3 na osobu)

 

Na semináři bude k dispozici též několik různých objektivů a dalšího příslušenství (např. externí blesk), které můžete během kurzu vyzkoušet. Rád individuálně poradím s volbou objektivů a případného dalšího příslušenství s ohledem na vaše potřeby.

 

img_8960_m.jpg

 

Komu je kurz určen?

Všem fotoamatérům, kteří si pořídili novou DSLR značky Canon a chtějí se rychle a snadno seznámit s jejími funkcemi, nastavením a ovládáním. Kurz nevyžaduje žádné fotografické znalosti, naopak je zaměřen na osvojení si ovládání a zvládnutí základního nastavení fotoaparátů značky Canon.

Kurz však mohou absolvovat stejně tak i začínající fotografové, kteří teprve plánují nákup digitální zrcadlovky Canon! Fotoaparát (DSLR) vč objektivu Vám na kurzu rádi zapůjčíme (jen je třeba o této skutečnosti informovat předem)

 

vyber_tkcan.jpg

 

Komu není kurz určen?

Seminář není určen těm fotografům, kteří hledají technické souvislosti či řešení zcela konkrétních technických a tvůrčích problémů, stejně tak jako zcela specifických/pokročilých nastaveních DSLR.

 

img_9708_ed_m.jpg

 

Co se na kurzu naučíte?

Cílem semináře je seznámit se s vlastní digitální zrcadlovkou, jejím ovládáním a osvojení si základních fotografických postupů. Po absolvování kurzu budete schopni nastavit fotoaparát před samotným fotografováním a bezprostředně reagovat na různé fotografické situace.

 

ilustrační fotografie: Martin Hájek (lektor kurzu)

 

d_img_7931_m.jpg

 

 

img_1210_m.jpg

 

 

tch_foto_550d_12.jpg

 

 

 

portret_detail_modelka2.jpg

 

 

 

vyber_mpsdslr_3.jpg

 

 

>> Více informací na: Acefoto.Eu KurzyFoceni-Praha.cz <<