Jdi na obsah Jdi na menu

Tip soutěž s FOMEI a FOTOFOCUS pro fotografické nadšence

26. 7. 2015

Léto je tady, tak proč si jej nevylepšit malou tipovací soutěží? Tentokrát budeme soutěžit s FOMEI a SIHL o špičkové fotografické papíry SIHL Masterclass Metalic Pearl (+ jako bonus o skvělou eKnihu Encyklopedie digitální fotografie). Soutěž je zaměřena na všechny fotografy (hobby i profi), kteří rádi zhmotňují svá díla (ostatně jinak by to vlastně ani nebyli správní fotografové, že?! :-)) Pojďte na to a vyhrajte hodnotné ceny. Pravidla i otázky jsou jednoduché!

 

Soutěž běží: od 27. 7. 2015 do 26. 8. 2015

 
Soutěž nejvíce potěší ty, kdo mají rádi fotografii na papíře (nejen majitele desktop fototiskáren).
   
Odměna pro vítězefotopapír pro inkjet fototiskárny 
A4/25 SIHL MASTERCLASS Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (pro více informací klikněte zde) + BONUS: eKniha Encyklopedie digitální fotografie
 
 

Jdete do toho?

Co pro to musíte udělat?

 

1) lajkněte si nás na Facebooku:

 

 FOTOFOCUS 

&

 FOMEI

 

2) Odpovězte na 2 jednoduché otázky

 

 

1. Jaké výročí vloni oslavil fotografický (inkjet) tisk?

 

  • a) 100 let
  • b) 40 let
  • c) 20 let

 

 

2. Kdo byl průkopníkem (a stále je lídrem) v oblasti inkoustového foto tisku?

 

  • a) Nikon
  • b) Roland
  • c) Epson

 
 

Správné odpovědi zasílejte na: info@fotofocus.cz (stačí doplnit správné odpovědi k jednotlivým otázkám: a?...b?... c?...)

 

Tři vítězné odpovědi vybere odborná porota, složená ze zástupců pořádající společnosti FOMEI a fotoserveru Fotofocus.
 
  

Zimní fotosoutěž Fomei a Fotofocus

  • Soutěž probíhá od 27. 7. 2015 do 26. 8. 2015

 

  • Každý účastník musí splnit obě podmínky soutěže (lajky na fb + správné zodpovězení soutěžních otázek)

 

  • Podmínky soutěže níže

 
 

Partnerem a sponzorem soutěže je www.fomei.com

zimní soutěž 2015 s Fomei a Fotofocus     zimní soutěž 2015 s Fomei a Fotofocus

 
 
 

Pravidla soutěže 
Soutěž probíhá na území České republiky. Soutěž probíhá od 18. 7. 2015 do 17. 8. 2015. Podmínkou účasti v soutěži je správné zodpovězení 2 soutěžních otázek a "like" na sociální síti Facebook Fomei a Fotofocus! Týden po skončení soutěže budou ze soutěžních odpovědí vylosováni 3 výherci, kteří obdrží cenu a to nejpozději do 30ti kalendářních dnů od ukončení soutěže. Výherci bude informováni elektronickou poštou. Výherce bude po skončení soutěže uveřejněn na stránkách 
www.fotofocus.cz a přidružených sociálních sítích. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nahradit výhry výhrami odpovídající hodnoty. Výhry do soutěže nejsou vymahatelné a nelze je vyplatit alternativně v hotovosti. Pořadatel soutěže je oprávněn rozhodovat ve všech otázkách týkajících se této soutěže dle svého uvážení a podle platných zákonů. Účastí v soutěži vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů za účelem vyhodnocení soutěže, předání výhry a pro marketingové účely serverů: www.fomei.comwww.acefoto.czwww.acefoto-shop.cz a www.fotofocus.cz. Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazání zasláním emailu na info@fotofocus.cz.