Jdi na obsah Jdi na menu

První 2 koncíky (d)STROJe

17. 12. 2010

První (testovací) koncerty DSTROJe jsou za námi. Dopadlo to nad očekávání dobře - a to nejen kvůli relativně slušné přípravě ale především díky skvělé atmosféře, resp. plným sálům (v obou případech) a nadšeným reakcím publika... To sme fakt nečekali (ba ne, kecám! Samozřejmě že sme to čekali... při vší skromnosti tedy :-))

  • Neděle: 5. 12. 2010 "Mikulášská besídka" Na Slamníku... Cca 100 lidí (takže Slamník praskal ve švech)... nechyběli ani zajímaví hosté - předkapela Abrakadabraník, klasická kytaristka Milada Karez nebo taneční skupina The Pioneerz - vzniknuvší v podstatě z hecu a jen kvůli této akci!

  • Sobota: 11. 12. 2010 Mini festiválek v Jirčanech Na Kopečku! Zahráli mimo nás ještě opět Abrakadabraníci & punková (skoro již legenda) Apple Juice. Opět hafo lidí, výborná atmoška... šlo to (až na těžké nachlazení 50% kapely) v pohodě a byl to prostě cajk!

Fotky ze SLAMNÍKU k dispozici ZDE!

Užili jsme si to, moc se nám to líbilo ale hlavně máme radost, že VY jste měli radost a že jste nás parádně podpořili!! Byl to mazec!

Takže co dodat? Snad je DÍKY a už se moooc těšíme na přístě!

Akce Na Kopečku v Jirčanech byla zároveň pro nás symbolickou koncertní tečkou sezóny 2010. Už začínáme pomalu ale jistě makat na koncertech pro příští rok!...

Nebojte se! MY NEPOLEVÍMEEEE... NÁÁÁS NEDOSTANOOOOU, Fuckin' yeaaaah!