Jdi na obsah Jdi na menu

MECHANIC: RESURRECTION (recenze)

31. 12. 2016
 
Pokračování vcelku povedenýho Mechanika (i když sem ten název vlastně vůbec nepochopil) zklamalo! Ač mám pro Stathama vcelku slabost (nee, fakt v tom není nic homosexuálního :-)) nějak se nemůžu zbavit dojmu, že se nám chlapec tak "trochu zacyklil". Transporter... Safe... Parker... Crank... Mechanic... Nějak mi to už všechno splývá. Snad jen Homefront a Expendalbles vybočují ze zajetých kolejí)...

mechanic-resurrection-uk-release-date-set-for-august.jpg

S trochou nadsázky bychom ho mohli označit snad i za novodobého Seagala (mno to sem možná trochu přehnal). Sice vypadá furt zatraceně cool a předvádí pořád super fyzický kousky (na to, že mu padesátka už klepe na dveře) ale kde jsou ty časy, kdy ještě sem tam i hrál (že pane Turku, z Podfu(c)ku)?!
 
Dvojka Mechanika je vlastně parodií sebe sama i samotnýho J.S. a toho co z něj udělal Hollywood. Většinu filmu to vypadalo spíš jako Žhavé výstřely 3 - jen bez Charlieho Sheena a Rowana Atkinsona :-D . Ales tím už asi nikdo nic neuděláme... Pár dobrejch nápadů, non-stop akce a jako bonus skvělej (jako vždy) Tommy Lee Jones a roztomilí - leč neuvěřitelně prkenná (jako vždy) Jessica Alba. Stačí to? Jak komu!